4
3
774 810 810

Jsme autorizovaní prodejci

Jak robot pracuje

Hlavní výhoda při zakoupení robotického vysavače samozřejmě spočívá v tom, že od této chvíle nemusíte vysávat ručně. Odpadne vám nepříjemná povinnost a vy se můžete věnovat něčemu užitečnějšímu.

  • dostanou se opravdu všude (pod postel, pod stůl, do rohů)
  • díky systému rotačních kartáčů mají přímý kontakt z povrchem (z koberce vymetou i hloubkové nečistoty)

Více


Výhody nákupu

  • Doprava po celé ČR zdarma po Praze do 2hodin
  • Největší autorizovaný prodejce v ČR
  • Garantujeme nejnižší ceny
  • Kamenné obchody v Praze a Náchodě
  • Jediný specializovaný obchod v ČR

Robotické vysavače jsou dostupnou, ale ne úplně levnou investicí do vaší domácnosti. Proto byste měli při jejich nákupu preferovat odbornost prodejce, kvalitu značkového zboží a profesionální služby

Více

Slovník pojmů

ROOMBA Manual Virtual Wall

Manual Virtual Wall je přídavné zařízení k robotům iRobot ROOMBA 531 a ROOMBA 534 PET. Manual Virtual Wall plní funkci virtuální zdi. Zařízením lze ohraničit jednotlivé místnosti nebo uzamknout robota v požadovaném prostoru. Zařízení funguje na principu infračerveného paprsku, který nepustí robota za paprsek. Manual Virtual Wall se zapíná manuálně.

ROOMBA Virtual Wall Lighthouse

Virtual Wall Lighthouse je komponent k robotu iRobot ROOMBA 581. Virtual Wall Lighthouse plní funkci majáku nebo virtuální zdi. Virtual Wall Lighthouse uzamkne robota v jediné místnosti a pustí jej do další teprve v okamžiku, když je první místnost dokonale uklizená. Tento systém zefektivní orientaci robota a urychlí cyklus úklidu. Lze jej přepnout i na funkci Virtual Wall, vymezení určitého prostoru. Virtual Wall Lighthouse se zapíná automaticky, když robot vyjede z nabíjecí základny.

ROOMBA Home Base

ROOMBA Home Base je domácí nabíjecí stanice. Zjednodušeně řečeno je to domov ROOMBY. Z něj robot začíná s úklidem a po dokončení úklidu se robot vrátí opět do svého domova a v něm se dobije, aby byl připravený na další práci. Robot s Home Base komunikuje přes bezdrátový infračervený signál.

ROOMBA Cleaning Tool

Cleaning Tool je komponent k robotům ROOMBA. Jedná se o čisticí kroužek, který velmi usnadňuje a zefektivňuje čištění Bristle a Flexible kartáčů.

ROOMBA Wireless Command Center

Wireless Command Center je speciální dálkový ovladač k modelu ROOMBA 581 (součást balení). Funguje na principu rádiových vln. Lze jím tedy ovládat ROOMBU i z vedlejší místnosti. Pomocí Wireless Command Center lze robota uvést do provozu, naprogramovat, spustit program SPOT nebo poslat robota na Home Base tlačítkem Dock. Na ovladači jsou navíc směrová tlačítka, proto leze ROOMBU ovládat jako autíčko na ovládání. Je až překvapující, jak obratně a jednoduše můžete robota ovládat.

ROOMBA Side Brush

ROOMBA Side brush je boční kartáč, který vymetá rohy a leští lišty. Side Brush pod sebe mete nečistoty a tak umocňuje účinnost systému úklidu ROOMBY.

iRobot APS Battery Ni-Mh

iRobot využívá pro své roboty baterie typu Ni-Mh (nikl-metal-hydrid). Ni-Mh je nejvhodnější typ baterie pro robotické účely. Tento typ baterie má řadu předností důležitých pro účely robotických zařízení. Například dokáže při zátěži dlouho držet stálé napětí, což je pro robota nesmírně důležité a rovněž vykazuje dlouhou životnost. Ni-Mh baterie má však přirozený úbytek napětí, a tak vyžaduje být stále pod proudem. Proto roboti musí být stále v síti. ROOMBA musí být stále v Home Base a SCOOBA musí být stále zapojená na napájecím adaptéru. Pokud toto pravidlo nedodržujeme, může se baterie nenávratně poškodit. Spotřeba je však velmi malá, v řádech watů a je spočítáno, že celková spotřeba je nižší, než když používáte několika kilowattový vysavač.

ROOMBA Bristle Brush

Bristle Brush je hlavní kartáč ROOMBY. Má rychlost otáčení 1000 ot. / min. a má i vlastnost vyklepávání. Zároveň je výborný na sbírání chlupů a vlasů z podlah. Při dlouhodobém používání na kobercích zajišťuje tato vlastnost živé a jasné barvy.

ROOMBA Flexible Brush

Flexible Brush je pomocný kartáč ROOMBY. Má rychlost otáčení 1600 ot. / min a je vyrobený ze speciální zátěžové gumy. Jeho účel je zachytit i to nejjemnější smetí.

ROOMBA Filter

ROOMBA Filter je speciální součást systému úklidu robotů iRobot. Má zcela bezkonkurenční vlastnosti. Tento filtr zachytí i ten nejjemnější prach, pyl a další alergeny. V bytě či domě se snižuje efektivně prašnost a množství alergenů.

SCOOBA Storage Mat

SCOOBA Storage Mat je nepostradatelný komponent k robotu SCOOBA. Jde o podložku pod robota opět vyrobenou ze speciálně upravených materiálů. Tento komponent doporučujeme dokoupit.

SCOOBA Caddy

Speciální stojan na SCOOBU 385. Stojan může stát samostatně, nebo se může přidělat na zeď či na stěnu nábytku.

SCOOBA Cleaning brush

SCOOBA Cleaning brush je čisticí kartáč do modelu SCOOBA 385. Je vyrobený ze speciálních materiálů pro důkladný mokrý úklid. Nezanechává šmouhy, výborně odstraňuje nečistoty z tvrdých podlah.

SCOOBA Virtual Wall

SCOOBA Virtual Wall pracuje na stejném principu jako u modelů ROOMBA 531 a ROOMBA 534 PET. Virtual Wall plní funkci virtuální zdi. Zařízením lze ohraničit jednotlivé místnosti nebo uzamknout robota v požadovaném prostoru. Zařízení funguje na principu infračerveného paprsku, který nepustí robota dál. Virtual Wall se zapíná manuálně.

SCOOBA Cleaning Head

SCOOBA Cleaning Head je hlavice ve které je usazený SCOOBA Cleaning Brush.

SCOOBA Filter

SCOOBA Filter chrání robota před zanášením. Chrání celý vakuový systém před poškozením. Prachová absorpce zde není nutná, jelikož prach se perfektně zachytí v zásobníku na špinavou vodu.

SCOOBA Vacuum Port

SCOOBA Vacuum Port je komponent, který je přímo součástí robota. Jde od nasávací krk, jež vysává nepořádek před SCOOBOU. Dále se nepořádek dostane přes Vacuum Port do zásobníku se špinavou vodou, kde se s ní smíchá.

SCOOBA Juice

SCOOBA Juice je silný koncentrát čisticího prostředku na mytí a leštění podlah a je vyrobený výhradně pro čistění robotem iRobot SCOOBA. Jeho unikátní enzymové složení se vyznačuje především antibakteriálními účinky. Laboratorní testy prokazují dezinfekční účinky, a to až 98 % všech bakterií. Jeho výborné čisticí účinky umocňuje složení na přírodní bázi. Roztok je snadno ekologicky odbouratelný. Tyto nadstandardní vlastnosti mají za následek naprosto hygienický úklid a šetrnost k podlahám i k přírodě.

Použití jiného, necertifikovaného roztoku do SCOOBY může mít za následek poškození robota a ztrátu záruky. SCOOBA obsahuje části ze speciální pryže, která nesmí přijít do styku s určitými chemikáliemi.

Přesný název: 473 ml Enzyme-based SCOOBA SCOOBA Cleaning solution

Okdaz na amerického výrobce: www.naturallyitsclean.com

ROOMBA SPOT program

ROOMBA SPOT je program, který mají pouze roboti značky iRobot. Jedná se o program pro lokální úklid a důslednou péči o podlahu. Pokud robot pracuje v programu SPOT, tak jede v kruzích otáčivým pohybem od středu do průměru jednoho metru a opět zpět do středu.

ROOMBA ANTITANGLE program

ROOMBA ANTITANGLE program zabraňuje robotovi namotání kabelů a konce koberců. Tento systém mají pouze roboti značky iRobot.

ROOMBA Auto Virtual Wall

Auto Virtual Wall je přídavné zařízení k robotům iRobot ROOMBA 555, 564 Pet. Auto Virtual Wall plní funkci virtuální zdi. Zařízením lze ohraničit jednotlivé místnosti nebo uzamknout robota v požadovaném prostoru. Zařízení funguje na principu infračerveného paprsku, který nepustí robota dál. Auto Virtual Wall se zapíná se automaticky, když se ROOMBA k zařízení přiblíží. Šetří tak baterie v Auto Virtual Wall.

Robotický vysavač

Ještě nevlastníte robotický vysavač? Tak to nejspíš znamená, že Vás luxování baví a jen velmi neradi byste svoji oblíbenou činnost delegovali na někoho jiného. Kdyby Vás ale tato činnost jednou přestala bavit, máme pro Vás zajímavé řešení. Robotický vysavač je malý pomocník do domácnosti, který samostatně zvládá uklidit jakýkoli povrch včetně parket, korkové podlahy, lina nebo koberců. Díky softwaru je schopen pracovat opravdu bez vaší pomoci. Jednoduše jej zapnete a potom už si můžete dát nohy třeba na stůl a dívat se na televizi. Robotický vysavač je rovněž vybaven důmyslnými čidly, takže se skvěle orientuje v jakémkoli prostoru. Bez problémů překoná práh a potíže nemá ani se schody. Pokud se k nim přiblíží, jeho program mu okamžitě sdělí, že mu hrozí nebezpečí. Nemusíte se tedy obávat, že by snad došlo k nějakému karambolu. Už se těšíte, až budete toho malého čiperu pozorovat při práci? Robotický vysavač Vám ukáže pravý „uklízecí“ koncert. Dejte mu šanci a budete mile překvapeni kvalitním výsledkem!

úvodní stránka  ·   produkty  ·   jak robot funguje  ·   často kladené otázky  ·   slovník pojmů  ·   kontakty  ·   eshop