2
3
774 810 810

Jsme autorizovaní prodejci

Jak robot pracuje

Hlavní výhoda při zakoupení robotického vysavače samozřejmě spočívá v tom, že od této chvíle nemusíte vysávat ručně. Odpadne vám nepříjemná povinnost a vy se můžete věnovat něčemu užitečnějšímu.

 • dostanou se opravdu všude (pod postel, pod stůl, do rohů)
 • díky systému rotačních kartáčů mají přímý kontakt z povrchem (z koberce vymetou i hloubkové nečistoty)

Více


Systém úklidu iAdapt

 • 4x uklidí každé místo
 • 98% pokrytí plochy
 • Uklidí podél stěn a překážek
 • Uklidí těžko dostupná místa
 • 20 let zkušeností s vývojem robotů
 • Nezamotá se do kabelů
 • Nezacyklí se na jednom místě

Více


Výhody nákupu

 • Doprava po celé ČR zdarma po Praze do 2hodin
 • Největší autorizovaný prodejce v ČR
 • Garantujeme nejnižší ceny
 • Kamenné obchody v Praze a Náchodě
 • Jediný specializovaný obchod v ČR

Robotické vysavače jsou dostupnou, ale ne úplně levnou investicí do vaší domácnosti. Proto byste měli při jejich nákupu preferovat odbornost prodejce, kvalitu značkového zboží a profesionální služby

Více

Jak robot funguje

Neplýtvejte tím nejcennějším, co máte, Vaším volným časem. iRobot je tu pro Vás, šetří Váš čas i energii a stane se tak nepostradatelným pomocníkem při úklidu Vaší domácnosti. Produkty značky iRobot jsou jedinými opravdovými roboty na trhu. Díky nejmodernější technologii pracují samostatně, efektivně a chytře. Jsou inteligentní, pečliví a samostatní. iRobot pracuje na principu pokročilé umělé inteligence. Každý jeho pohyb je předem promyšlený, jeho činnost probíhá systematicky a nikoli zcela náhodně, jak je tomu u konkurenčních produktů. Svůj pohyb a chování přizpůsobuje okolním podmínkám 67 krát za vteřinu.

Patentovaný systém proti sobě rotujících kartáčů zajišťuje vysokou účinnost. Každý kartáč se navíc točí jinou rychlostí. Hlavní kartáč (Bristle Brush) má rychlost otáčení 1000 ot. / min., pomocný kartáč (Flexible, Brush) 1600 ot. / min. Postranní kartáč (Side Brush) vymetá nečistoty z rohů místností pod sebe, kde jsou vysávány hlavním a pomocným kartáčem. Nejmenší částice jako jsou prach a alergeny odstraňuje stěrka pomocí účinného sacího motoru a jsou zachyceny v unikátním filtrovacím systému.

Robot se orientuje v prostoru pomocí 38 různých senzorů. Kromě detektorů silně znečištěných míst disponuje infračervenými paprsky, s nimiž registruje blížící se stěnu, zajistí zpomalení pohybu a zabrání prudkému nárazu. Pomocí dalších senzorů rozeznává výškové rozdíly a nehrozí tak pád např. ze schodů. Při vybití baterie nebo po skončení úklidu se robot automaticky vrací na svoji dobíjecí stanici Home Base.

Pomocí systému Virtual Wall a vylepšené verze Virtual Wall Lighthouse (ROOMBA 581) lze vymezit uklízený prostor a ohraničit jednotlivé místnosti. Oba fungují na principu neviditelné zdi, za niž se robot nedostane. Virtual Lighthouse za sebe robota pustí, až teprve ve chvíli, kdy je dokonale uklizená první místnost.

Pomocí programu SPOT pro lokální úklid je zajištěn úklid vytipovaného místa o velikosti cca 1 m2. K zabránění uvíznutí robota v kabelech slouží program ANTITANGLE.

Rozměry robotů byly navrženy tak, aby vyhovovaly typizovanému evropskému nábytku. iRobot tak bez obtíží uklízí i těžko přístupná místa.

Model SCOOBA pro mokrý úklid pracuje se čtyřfázovým režimem úklidu (příprava, mytí, čištění, vysoušení). Směs vody a SCOOBA Juice odstraňuje až 98 % bakterií. Protože nedochází k mísení čistého čisticího roztoku a špinavé vody, jedná se o velmi hygienický způsob mytí podlah, navíc SCOOBA Juice složení je z cela na přírodní bázi. Je tedy velmi šetrný k podlaze i k přírodě. Jedná se o ekologický výrobek.

Pro Vaše větší pohodlí jsou modely ROOMBA 555, 564 Pet a 581 časově programovatelné(Command Centrum a Wireless Command Center (ROOMBA 581) - Dálkový ovladač funguje na principu radiového signálu a robota tak lze jednoduše ovládat i z vedlejší místnosti.

Fotogalerie
Videogalerie
Robot Roomba® 531 Robot Roomba® 531 Robot Roomba® 534 PET Robot Roomba® 534 PET Robot Roomba® 555 Robot Roomba® 555 Robot Roomba® 555 Robot Roomba® 564 PET Robot Roomba® 564 PET Robot Roomba® 581 Robot Roomba® 581 Robot Scooba® 385 Robot Scooba® 385


úvodní stránka  ·   produkty  ·   jak robot funguje  ·   často kladené otázky  ·   slovník pojmů  ·   kontakty  ·   eshop