iAdapt
nejchytřejší systém vysávání od iRobot.

Technickou vyspělost iRobot Roomba potvrzuje také systém úklidu iAdapt. Jeho podstatu tvoří senzory komunikující s programovou výbavou. Monitorující čištěný prostor 67krát za vteřinu. Na které iRobot Roomba reaguje více, než 40ti pohyby. S naprostou precizností a grácií. Dokazovanou průměrně 4x návštěvou jednoho místa za jeden uklízecí cyklus. V kostce iAdapt představuje zcela adaptabilní systém rovnající se umělé inteligenci.

iAdapt
20 let zkušeností

Systém úklidu iAdapt vychází zejména z 20-ti let plných poznávání. A hledání toho nejlepšího způsobu monitoringu, orientace a úklidu. Až nakonec vznikl iAdapt. Systém, který myslí a je schopen pracovat naprosto soběstačně a spolehlivě.

Systém úklidu iAdapt

Plně adaptabilní chování, které robotickému vysavači iRobot přináší nezávislost, jinde nepotkáte. Díky iAdapt se dokáže přizpůsobit prostředí, povrchu i množství nepořádku. Na základě vstupních dat vyhodnotí nejvhodnější pohyby. Těch umí dokonce více než 40. Za nejklíčovější vlastnost iRobot lze označit důkladnost. Nedokončí totiž úklid, dokud není každé místo přejeto průměrně 4x. K dokonalé aplikaci iAdapt poté přispívá Cleaning Head Module, přizpůsobující se všem povrchům.

„Daní za výdrž robotických vysavačů je poměrně malý sací výkon. Proto se iRobot soustředí na několikanásobný úklid průměrně 4x jednoho místa. Využívá k tomu podtlakového sání v kombinaci se dvěma speciálně konstruovanými protiběžnými kartáči s různou rychlostí rotace, které jsou schopné zvednout z podlahy nečistoty a bezpečně je uložit ve sběrném koši. Po tomto procesu na podlaze zbyde jen jemný prach, který je již velmi jednoduše podtlakově vysán.“. iRobot tím bohatě kompenzuje malý sací výkon.

Ačkoliv mu trvá v porovnání s ostatními úklid déle, jeho kvalitu lze označit za nesrovnatelnou. Vzhledem k soběstačnosti systému iAdapt a volbě časování Vás ovšem doba úklidu trápit nemusí. Zatímco vy si budete užívat života, iRobot zapracuje na příjemnějším prostředí domova. Čili hlavním důvodu pořízení robotického vysavače.“

Daní za výdrž robotických vysavačů je malý sací výkon.

Proto se iRobot soustředí na několikanásobný úklid.